Kupuj szybko bez zakładania konta!  

iProVel, czyli wysoka jakość w branży monitoringu wizyjnego

Strona główna  »  Artykuły  »  iProVel, czyli wysoka jakość w branży monitoringu wizyjnego


iProVel, czyli wysoka jakość w branży monitoringu wizyjnego
W ofercie marki iProVel znaleźć można wysokiej jakości urządzenia monitoringu wizyjnego, takie jak kamery IP oraz CCTV, rejestratory NVR, a także inne niezbędne akcesoria, służące do stworzenia skutecznego i niezawodnego systemu monitoringu.

iProVel gwarantuje rejestrację obrazu bardzo wysokiej jakości, a to oznacza brak zniekształceń i zakłóceń i precyzyjną identyfikację obiektów oraz osób. Każda scena jest wyjątkowo wierna rzeczywistości, na jej jakość nie mają wpływu warunki zewnętrzne (oświetleniowe czy atmosferyczne). Producent osiągnął te zalety poprzez wykorzystanie szeregu niezawodnych i bardzo praktycznych funkcji.

Warto wspomnieć o AES, czyli automatycznej elektronicznej migawce (z ang. Automatic Electronic Shutter), której zadaniem jest dopasowywanie trybu pracy kamery do aktualnie panujących warunków oświetleniowych. Inną ważną funkcją wykorzystywaną w urządzeniach marki iProVel jest DNR, czyli cyfrowa redukcja szumów (z ang. Digital Noise Reduction), odpowiedzialna za obraz bez zakłóceń. WDR (z ang. Wide Dynamic Range) to szeroki zakres dynamiki; funkcja ta przydatna jest szczególnie w przypadku dużego kontrastu w oświetleniu poszczególnych elementów rejestrowanej sceny. 

Marka iProVel dba o komfort wszystkich użytkowników. Jeśli planują oni modernizację starego systemu monitoringu wizyjnego, mają bardzo łatwe zadanie. Parametry wszystkich oferowanych przez iProVel urządzeń są zgodne z międzynarodowym standardem ONVIF ( z ang. Open Network Video Interface Forum) i mogą współpracować ze sprzętem innych producentów. 

Mówiąc o wygodzie użytkownika nie można nie wspomnieć o nowoczesnym menu OSD (z ang. On Screen Display). To praktyczny, łatwy w obsłudze panel do sterowania kamerą lub rejestratorem, który wyświetlany jest na ekranie urządzenia. Polecany dla początkujących użytkowników, którzy pierwszy raz obsługują tego typu urządzenie.

Kamery iProVel posiadają bardzo czułe przetworniki Sony oraz PixelPlus. To właśnie dzięki nim otrzymany obraz jest bogaty w detale, a kolory zawsze są wierne rzeczywistości. Mogą być one montowane zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach monitoringu wizyjnego.

Praca w trudnych warunkach atmosferycznych (ulewne deszcze, opady śniegu, mżawka, mgła) możliwa jest dzięki funkcji Defog. Inne funkcje, np. tak zwany tryb korytarzowy, ułatwiają natomiast monitoring pomieszczeń, w których panują niekorzystne warunki oświetleniowe i trudny do obserwacji układ.

Użytkownicy chętnie wybierają produkty marki iProVel ze względu na ich wysoką jakość oraz niezawodność. Marka cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem w branży.